Beautiful nails!!! Part IV Tym razem postaramy się wyczarować "skrzydła motylka". Wykonanie wzoru jest bardzo proste, potrwa zaledwie kilka minut.
Zalety:
- piękny wzór;
- nie jest to malowanie od szablonu, więc nikt nie będzie miał takich samych paznokci, jak TY!;
- jeżeli zadrzesz lakier, nic nie będzie widać :)

Tego będziesz potrzebować:

- wykałaczka;
- bezbarwny lakier;
- 3 kontrastowe lakiery, np.: biały, czerwony, niebieski.

Zaczynamy :)

Foto 1
Foto 2
Pomaluj paznokieć bezbarwnym lakierem. Zanim wyschnie na środku namaluj dwie duże niebieskie kropki, na nich białe, następnie czerwone. Tak, jak widać to na zdjęciach obok. Kropki nie muszą być idealne, lecz musisz wykonać to dość szybko, zanim lakier zacznie wysychać.
Foto 3
Foto 4
 Kolejnym krokiem jest rozprowadzanie lakieru za pomocą wykałaczki w różnych kierunkach. Biorąc pod uwagę, iż mamy tu dwa punkty, postaraj się aby z jednej kropki uformować jedno skrzydełko motyla. Wykonuj wykałaczką "kółeczka" małe i duże, różnej wielkości, nie odrywając wykałaczki. Ruchy w górę, w bok i na dół. Powinnaś otrzymać efekt zbliżony do fotografii nr 5.


Foto 5
Foto 6


W kolejnym etapie postaraj się postrzępić brzeg wzoru. W tym celu wykonuj pojedyncze, proste ruchy wykałaczką od środka wzoru na zewnątrz. 


W rezultacie powinnaś otrzymać wzór podobny do przedstawionego na fotografii nr 6.


Wzór motylka gotowy. Jeżeli chcesz możesz wykonać kilka kropeczek w kolorach lakierów jakich użyłaś.

Efekty mojego zdobienia:


Jeżeli chciałybyście pomalować paznokcie w jakiś wzór, ale nie jesteście pewne jak go szybko i ładnie wykonać - piszcie w komentarzach - pokażę metody krok po kroku na wykonanie każdego zdobienia.

Zobacz również:
Beautiful nails!!! Part III
Beautiful nails!!! Part II
Beautiful nails!!!

This blog is created for your interest and in our interest as well as a website and social media sharing info Interest and Other Entertainment.