Beautiful nails!!! Part V

Tym razem zajmiemy się "skrzydłami motylka" w wersji biało-czerwonej. Jeżeli nie widziałyście motylka w wersji niebieskiej, znajdziecie go tutaj.

Do wykonania wzoru będziemy potrzebować:

- 3 lakierów do paznokci: białego,  czerwonego, bezbarwnego;
- wykałaczki.

Do dzieła.Instrukcja krok po kroku:Foto 1
Foto 2
Malujemy paznokieć bezbarwnym lakierem. Zanim wyschnie na środku paznokcia malujemy dwie duże czerwone kropki - foto 1, a na nich białe kropki - foto 2. Nie muszą być idealne, ale trzeba nanieść je dość szybko.

Foto 3
Foto 4
Kolejny etap naszego malowania to nadawanie kształtu. Za pomocą wykałaczki postaraj się z jednej kropki uformować jedno skrzydełko motyla. 
W tym celu wykonuj okrężne ruchy wykałaczką, małe i duże kółeczka w kierunku do góry, na boku i na dół. Powinnaś otrzymać efekt podobny do przedstawionego na fotografii nr 4. Możesz również prostymi pociągnięciami wykałaczki poszarpać brzeg wzoru.


Foto 5 

Przy pomocy wykałaczki nanieść kilka białych kropeczek, aby wypełnić wzór. Nasze malowanie zakończyło się sukcesem.


Zobacz również:

Beautiful nails!!! Part III
Beautiful nails!!! Part II
Beautiful nails!!!
Malowanie paznokci - ładny, łatwy wzór
Paznokcie zdobione cieniami do powiek!Jeżeli chciałybyście pomalować paznokcie w jakiś wzór, ale nie jesteście pewne jak go szybko i ładnie wykonać - piszcie w komentarzach - pokażę metody krok po kroku na wykonanie każdego zdobienia.This blog is created for your interest and in our interest as well as a website and social media sharing info Interest and Other Entertainment.