HAIR CONDITIONER - błyskawiczne odżywki

Odżywki błyskawiczne Marion

Oto trzy błyskawiczne odżywki w sprayu, bez spłukiwania. Firma Marion wydała serię kosmetyków NaturaSilk, przeznaczoną dla włosów z problemami.
Moje trzy odżywki, których obecnie używam:
- Błyskawiczna odżywka do włosów farbowanych;
- Błyskawiczna odżywka rozświetlająca włosy;
- Błyskawiczna odżywka do włosów łamliwych i z rozdwojonymi końcówkami.Odżywka do włosów farbowanych zawiera jedwab oraz prowitaminę B5, które ułatwiają rozczesywanie i układanie, zapobiegają elektryzowaniu, skutecznie chronią przez szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, wygładzają i nawilżają włosy. Ponad to w odżywce występuje ekstrakt z hibiskusa - przeciwdziałający matowieniu włosów farbowanych oraz filtr UV i Heliogenol - aktywny składnik przedłużający trwałość koloru.


Odżywka rozświetlająca włosy poza jedwabiem i prowitaminą B5 zawiera lekką formułę z dodatkiem cytrusów - formuła zapewnia świeżość, lekkość i sprężystość włosów.


Odżywka do włosów łamliwych i z rozdwojonymi końcówkami została wzbogacona o jedwab i kompleks multiwitaminowy: A, E, H, F i prowitaminę B5, dzięki którym zapobiega łamaniu i rozdwajaniu się końcówek włosów, wygładza i odżywia. Proteiny ryżowe zawarte w produkcie przywracają włosom miękkość, połysk, wzmacniają i regenerują wewnętrzną strukturę włosów.


Wszystkie te odżywki stosujemy w ten sam sposób: należy dokładnie rozpylić je na suchych lub wilgotnych włosach, następnie dokładnie rozczesać i nie spłukiwać.

Moja ocena:
Odżywka do włosów farbowanych
odżywki mają naprawdę lekką strukturę, nie obciążają włosów, dodają połysku - nie trzeba stosować dodatkowo jedwabiu itp., już po pierwszym zastosowaniu nikną problemy z rozczesywaniem. Odżywki polecam Paniom o osłabionych, przesuszonych włosach.

Cena 8zł/150ml
Zobacz również: Domowe maski do włosów zniszczonych
                                           Kosmetyki do włosów zniszczonych
                                           Ylang Ylang

This blog is created for your interest and in our interest as well as a website and social media sharing info Interest and Other Entertainment.