Masz brązowe, rude włosy a chcesz być blondynką? Dobre rady.

Jak z ciemnego koloru włosów przejść na jasny blond? 


Jasny blond
Sposobów jest wiele, najczęściej na forach pojawiają się rady typu "mocny rozjaśniacz", "dekoloryzator" itp. 
Owszem, zgadza się rozjaśnią, ale nie otrzyma się po nich ładnego jasnego blondu tylko różne odcienie żółtego, pomarańczu ..., poza tym silne rozjaśniacze bardzo źle wpływają na włosy. 

Jeżeli zamierzasz zostać jasną blondynką a obecnie masz włosy rude, brązowe mam dla Ciebie sprawdzoną i bezpieczną  metodę farbowania.Farbą która niweluje rudości, brązy, czy czerwienie jest blond. Najpierw powinnaś zafarbować włosy średnim lub ciemnym blondem - w zależności jaki odcień mają Twoje włosy, to znaczy:  ciemne - ciemny blond, średnie średni blond.

Po zafarbowaniu blondem znikną jakiekolwiek przebłyski dawnego koloru, bo będzie dobrze pokryty. Po około 4-5 dniach czas na kolejne farbowanie. Tym razem powinnaś zafarbować włosy jasnym blondem. Gwarantuję, że uzyskasz ładny, jednolity kolor a Twoje włosy nie odczują tych koloryzacji tak mocno, jak w przypadku stosowania rozjaśniaczy.
Próbnik

Jedynym minusem mojego sposobu jest to, że farbowanie przebiega etapami. Nie możesz w ciągu jednego dnia z brunetki przemienić się w blondynkę. 

Natomiast niewątpliwie wielką zaletą jest to, że możesz spać spokojnie, gdyż następnego dnia nie zostawisz części swoich długich włosów na poduszce :) 
Nie sugeruj się tym, co czasami pisane jest na forach - nie kupuj rozjaśniacza...This blog is created for your interest and in our interest as well as a website and social media sharing info Interest and Other Entertainment.