Mały biust? Brak talii? Masywne uda? Wybierz paski!!!

Even&Odd Sukienka koktajlowa
Geometria powinna zagościć w Twojej szafie, wszystkie wzory dozwolone. 

Paski, paseczki, trzeba pamiętać o jednym. Jeśli chcesz zakamuflować co nie co ... wystrzegaj się pasów poziomych. Dopasowane stylizacje w takie pasy jeszcze bardziej uwydatnią mankamenty sylwetki. Natomiast pionowe pasy w przypadku spodni, wyszczuplą uda, wydłużą nogi i sprawią wrażenie smuklejszej sylwetki.


Jeśli masz kompleksy na puncie małego biustu rozejrzyj się za bluzką, która na wysokości piersi będzie mieć wstawkę z poziomych pasków, bez konieczności używania kremów i staników push up  -  paski sprawią cuda.


Even&Odd Sukienka koktajlowa
Sukienka koktajlowa od Even&Odd dzięki pionowym pasom wyszczupli sylwetkę. Doskonale wyeksponuje Twój pas. Cena 99 zł.Zalando Essentials Sukienka letnia
Sukienka Zalando Essentials jest idealna dla kobiety z małym biustem, słabo zarysowaną talią, masywnymi biodrami, udami. Poziome pasy uwydatnią biust. Sukienka jest odcinana w pasie, więc zarysuje talię, natomiast od pasa w dół pasy są pionowe, zatem zakamuflują biodra oraz uda. Cena sukienki 99 zł.
Paint it Red SCARLET BODYCON DRESS
Paint it Red SCARLET BODYCON DRESS jest zupełnie inną sukienką, cekinowe, boczne wstawki, nadają kształt klepsydry - dzięki temu pas jest zarysowany, brzuch optycznie wyszczuplony, ale całość pokryta jest poziomymi pasami. Dlatego sukienkę polecałabym szczupłym osobom, o małym biuście, z drobnymi mankamentami figury i słabo zarysowaną talią. Cena sukienki 239 zł.Nawiązując do małego biustu, poniżej kilka sukienek, które doskonale sobie z tym poradzą :)Zalando Essentials Sukienka z dżerseju Cena 79 zł
Zalando Essentials Sukienka letnia Cena 84 zł


Kling DALTON Cena 99 zł
Even&Odd Cena 119 zł
This blog is created for your interest and in our interest as well as a website and social media sharing info Interest and Other Entertainment.