NEON SHOES! NEON LOOK! Moda na neony

Jennifer & Jennifer, CCC, 119,99zł
Jeśli nie masz jeszcze w swojej szafie neonowych szpilek, koniecznie powinnaś się za nimi rozejrzeć. Neony wiosną i latem będą bardzo na topie. Szpilki w takich kolorach najładniej komponują się ze stonowanymi stylizacjami.

Ciekawostka: pierwsze szpilki pojawiły się w latach '20 XX wieku. Cieszmy się, że pozostały z nami do dziś.

Jesteśmy już po kilku wiosennych pokazach znanych kreatorów mody. Neony zawitały u większości z nich, np. u Gucciego dominowały buty w kolorze odblaskowego różu.

MOJE TOP 6

CATWALK, Deichmann, 119zł
1.
Te szpilki są moim zdaniem bardzo praktyczne. Choć przeważa róż, są również dodatki żółtego oraz fioletu, dzięki czemu szpilki będą idealnie pasować do wielu różnych stylizacji. Cena nie jest wygórowana - 119zł. Buciki są dostępne w sklepach Deichmann.CATWALK, Deichmann, 119zł


2.
Kolejne szpilki firmy CATWALK w cenie 119zł, dostępne w sieci Deichmann lecz w innej kolorystyce. Żółto-niebiesko-zielone szpileczki z całą pewnością założysz nie raz i na różne okazje.Graceland, Deichmann, 89zł3.
Klasyczne żółte neonowe szpilki. Dostępne w sklepach Deichmann, aktualna cena 89zł.

Jennifer & Jennifer, CCC, 119,99zł
Jennifer & Jennifer, CCC, 119,99zł
Jennifer & Jennifer, CCC, 119,99zł
4., 5., 6.
Oto szpilki firmy Jennifer & Jennifer dostępne z sklepach CCC. Cena 119,99zł. Model tych szpilek jest dostępny w trzech zwariowanych kolorach:
  • pomarańcz neon;
  • kanarkowy neon;
  • róż.
Do takich szpilek pewnie skusiłabym się również na odblaskowy lakier do paznokci. Myślę, że pasowałyby idealnie ;)


ORLY lakier HOT STUFF

ORLY lakier HOT STUFF

ORLY lakier HOT STUFF

ORLY lakier HOT STUFFThis blog is created for your interest and in our interest as well as a website and social media sharing info Interest and Other Entertainment.