Pretty nails with eyeshadow!!!Genialnym sposobem na wspaniałe paznokcie własnej, domowej produkcji jest metoda wykorzystująca cienie do powiek.
Mają one kremową konsystencję, łatwo się rozprowadzają, doskonale cieniują, przenikając między sobą nawzajem.

Zalety:

  1. Nie potrzebujesz wielu różnych lakierów do paznokci.
  2. Z pewnością masz cień, którego kolor Ci nie odpowiada.
  3. Świetna metoda na puder lub cień, który spadł Ci na podłogę, pokruszył się i w zasadzie do niczego się już teraz nie nadaje.
  4. Możesz uzyskać wzór, jaki tylko chcesz.
Rada:
pomocny okaże się również proszek akrylowy (szczególnie z brokatem) oraz sypki cień do powiek - nabierając go na pędzelek lub aplikator, następnie delikatnie "strzepując" , otrzymasz oryginalny nakrapiany wzór. Metoda ta jest idealna to wykonania cieniowanego (ombre) french'a.
Krok po kroku:

  1. Pomaluj paznokieć bezbarwną odżywką lub lakierem.
  2. Przy pomocy pędzelka lub aplikatora nakładaj stopniowo cień do powiek.
  3. Jeśli w tym czasie odżywka lub lakier wyschnie, nałóż delikatnie kolejną warstwę. Powierzchnia paznokcia musi być wilgotna, aby cień się przykleił a nie rozmazywał.
  4. Gdy uzyskasz pożądany wzór pomaluj paznokcie ostatnią warstwą lakieru.

W zależności od upodobań można zastosować powyższe wskazówki i otrzymać efekt "tęczy" lub obrysować poszczególne kolory linerami (najlepsze są czarne, srebrne i złote), otrzymując również fantazyjny wzór.
Poniżej zdjęcia przedstawiające malowanie etapami oraz mój efekt końcowy.
This blog is created for your interest and in our interest as well as a website and social media sharing info Interest and Other Entertainment.