SREBRO - lśnij jak gwiazda!

Srebrne i złote ubrania czy dodatki nadają szyku i elegancji. Ekstrawaganckie spodnie zestawione z białym topem wyglądają bardzo interesująco. Wiadomo, że cekinowe garnitury przeznaczone są raczej na wybieg, co nie oznacza, że nie możemy sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa. 

Znalazłam bardzo ciekawe kreacje w kolorze srebra. Myślę, że wyglądają one zjawiskowo. Są po prostu obłędne. Co ważne są dostępne w Polsce. Choć niektóre ceny trzeba przyznać są dość wysokie, nie oznacza to, że któregoś pięknego dnia nie natkniecie się na coś podobnego w sieciówce.Sukienka dzianinowa
Sukienka dzianinowaSukienka dzianinowa firmy MINT&BERRY. Dostępna jest w dwóch kolorach (wiem, że to róż, ale nie mogłam się oprzeć), z zamkiem błyskawicznym. Cena 169  zł.

Sukienka koktajlowa
Sukienka koktajlowa firmy VILA. Rozpisana na zamek błyskawiczny, elastyczna  w talii, doskonale dopasowuje się do sylwetki. Cena 199 zł.


Sukienka koktajlowa
Sukienka koktajlowa marki TFNC EMMA. Zapisana na zamek błyskawiczny, gorset wyszywany cekinami, sukienka posiada halkę. Cena 249 zł
T-shirt basic
T-shirt basic srebrny firmy Closet. Zapinany na zamek, z baskinką, taliowany. Cena 159 zł.Spodnie skórzane
Spodnie skórzane firmy SLY 010. Ukryty zamek błyskawiczny, 100% skóra, podwyższony pas. Cena 3119 zł.

This blog is created for your interest and in our interest as well as a website and social media sharing info Interest and Other Entertainment.