Black & White

Stylizacja Look Good
Biel, czerń oraz ich połączenie to klasyka, idealna na każdą okazję.
Każda kobieta powinna mieć w swojej garderobie czarne oficjalne spodnie i tradycyjną białą koszulę - to dwie najpraktyczniejsze rzeczy, które mogą przydać się zawsze, występując w duecie lub solo w innych stylizacjach.Chciałabym Wam zaprezentować klika stylizacji. W każdej z nich występuje biała koszula: 1 - klasyczna + body, 2 - koszula zastąpiona białym żakietem, bluzka z białym kołnierzykiem, 3 - biała koszula z czarnym kołnierzykiem i mankietami.
Przy takim zestawieniu kolorystycznym możemy bawić się z dodatkami, mogą one być w kolorze fioletu, zieleni, czy czerwieni.

W pierwszej stylizacji wykorzystałam modne paseczki - żakiet i buty.
W drugiej postawiłam na klasykę, odrobinę szaleństwa wniosła złota kopertówka, złoty obcasik i wzór na bluzce przedstawiający konie - mimo tego całość wygląda bardzo elegancko.
Trzecia stylizacja jest doskonała na co dzień, czarne wykończenie koszuli nadaje nieco ekstrawagancji a dodatki w kolorze pomarańczowym, ożywiają stylizację.Koszula Pier One 99 zł
Spodnie ONLY 79 zł
Żakier Vero Moda 159 zł
Buty Rocket Dog 219 zł
Stylizacja Look Good


Spodnie Vila 109 zł
Bluzka Vila 84 zł
Żakiet mint&berry 239 zł
Botki Zign 209 zł
Kopertówka Liebeskind 119 zł

Stylizacja Look GoodKoszula Vero Moda 109 zł
Spodnie Vero Moda 139 zł
Buty Mai Piu Senza 199 zł
Torba Benetton 269 zł

Stylizacja Look Good
Ubrania i dodatki znajdziesz na https://www.zalando.pl

This blog is created for your interest and in our interest as well as a website and social media sharing info Interest and Other Entertainment.