Dylemat kobiecej szafy

Dylemat kobiecej szafy, czyli "Nie ma co założyć, nie ma gdzie powiesić"... Oj skąd ja to znam. Jeśli nie posiada się przestronnej garderoby, utrzymanie porządku może okazać się kłopotliwe. Mimo dobrych zamiarów i szczerych chęci, po kilku praniach i wyciągnięciu kilku rzeczy z szafy nieład powraca.Istnieje wiele sposobów na utrzymanie porządku:
1. Pozbądź się rzeczy, których nie lubisz - TAK.
2. Pozbądź się rzeczy, które niekoniecznie są już modne - z tą zasadą bym polemizowała. Moda się ciągle zmienia, ubrania sprzed kilku sezonów a najlepiej sprzed kilkunastu lat, mogą za chwilę okazać się niezwykle modne. Niestety jeśli wszystko zostawimy, to miejsca w szafie nie przybędzie.
3. Pozbądź się ubrań, które źle na Tobie leżą - z tym się zgadzam całkowicie, wyjątkiem są osoby posiadające chwilę wolnego czasu i zdolności artystyczne, czyli wszelkie "przeróbki".

Tak naprawdę, aby szafa nie była przepełniona trzeba zachować zdrowy rozsądek zarówno przy pozbywaniu się ubrań jak i przy zakupie nowych.

Czego się pozbyć, aby nie żałować?

Podziel swoją garderobę na 3 części:
1 - z pewnością do zostawienia,
2 - do przemyślenia,
3 - do upuszczenia szafy :)

Po podjęciu kilku prób Twoja szafa z pewnością zyska trochę wolnej przestrzeni.

This blog is created for your interest and in our interest as well as a website and social media sharing info Interest and Other Entertainment.