Perfumy: klasyczny flakonik, czy może tester?

Woda toaletowa Heidi Klum Shine
Oglądasz reklamę, gdzie słyszysz, że "najnowsze perfumy oczarują Twoje zmysły". W pierwszym momencie można pomyśleć, że jeśli są one tak wspaniałe, trzeba będzie wybrać się do najbliżeszej drogerii, by poznać ich zapach. Kiedy już jesteś na miejscu, sprawdzasz jak pachną - zapach przepiękny. Jesteś wręcz pewna, że musisz koniecznie mieć te perfumy, gdyż są dla Ciebie wprost idealne...


Z doświadczenia wiem, że choć zapach perfum może być przepiękny, nie znaczy to wcale, że będzie on trwały. Co więcej, te same perfumy na każdej osobie mogą pachnieć nieco inaczej. Z tego względu nie należy sugerować się tym, iż koleżanaka tak ładnie pachnie, gdyż możemy nie uzyskać tego efektu na własnej skórze.

Coraz więcej drogerii stacjonarnych oraz internetowych posiada w sprzedaży próbki sprzedawanych przez siebie perfum. Myślę, że jest to bardzo praktyczne rozwiązanie. Próbka markowych perfum kosztuje zazwyczaj w granicach 3-7zł, co znaczy, że w większości przypadków jest tańsza od dezodorantu, a starczy nam na dłużej, ponieważ perfum używamy w małej ilości.

Jakie są zalety zakupu próbki, jeśli perfum nie znamy?
1. Możemy sprawdzić, jak długo perfumy utrzymują się na naszej skórze. Każdy oczekuje innego rezultatu.
2. Możemy przekonać się, czy danych zapach nam naprawdę odpowiada. Zdaniem wielu specjalistów idealnie dobrany zapach to taki, którym pachniemy, lecz po pewnym czasie go nie wyczuwamy. Zmysłowa aura powinna podążać za nami, przy każdym ruchu.
3. Najcenniejszą zaletą jest oszczędność. Jeśli nasz wybór nie okaże się trafny, nie oszukujmy się, utrata 5 złotych będzie nas boleć mniej niż 300zł.

Woda toaletowa Heidi Klum Shine

This blog is created for your interest and in our interest as well as a website and social media sharing info Interest and Other Entertainment.