R&M Marta Piątkowska - dzieła młodej projektantki

Firma R&M od wielu lat działa na rzecz pięknego wyglądu kobiet. "Profesjonalna Stylizacja Wizerunku" - tak wiele ważnych kwestii kryje się w tych trzech słowach.


Projektantka Marta Piątkowska
Pani Marta Piątkowska jest młodą, ambitną i niezwykle zdolną osobą. Utalentowana stylistka z kilkunastoletnim doświadczeniem pomaga kobietom stać się piękniejszymi. 

Wachlarz usług świadczonych przez R&M tj.:
- analiza kolorystyczna;
- analiza typu sylwetki;
- zakupy ze stylistką;
i wiele innych, to cenne porady, dzięki którym kobieta wygląda nie tylko pięknie, ale co najważniejsze uczy się, jak należy się ubierać, co jest wskazane przy jej urodzie i figurze, a czego trzeba się koniecznie wystrzegać!


Aby stylizacja wizerunku była przeprowadzona od "A do Z" Pani Marta postanowiła projektować ubrania. Był to znakomity pomysł! W Szczecinie, w Galerii Turzyn odbył się pokaz mody, przedstawiający kolekcję Pani Marty. Wszystkie kreacje prezentowały się cudownie, dlatego zyskały one wielu zwolenników. Ubrania marki R&M można nabyć w Szczecinie w atelier przy ulicy Ściegennego 27/7.

Oczywiście jeśli nie mieszkasz w Szczecinie lub okolicach, możesz skorzystać ze sklepu internetowego pod adresem: http://www.sklep.stylizacjawizerunku.pl/.

W ofercie sklepu internetowego znajdują się:
- odzież damska;
- odzież męska;
- suknie ślubne;
- projektowanie i szycie na miarę.


Poniżej zdjęcia z pokazu mody. Zapraszam do obejrzenia galerii.This blog is created for your interest and in our interest as well as a website and social media sharing info Interest and Other Entertainment.