Szampon do włosów MARION Moc Klejnotów Diamentowy Blask - opinia

Diamenty
Kochani dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami opinią na temat szamponu do włosów MARION z serii Moc Klejnotów - Diamentowy Blask.
Zacznę od tego, że jestem wielką zwolenniczką testowania saszetek, przed zakupem dużego opakowania. Dlaczego? Testowanie saszetek może okazać się bardzo przydatne, albo produkt zyska nasze uznanie, albo będziemy całkowicie mu przeciwni, nie kupimy od razu dużego opakowania, więc zaoszczędzimy na kosztach. Drugi bardzo ważny aspekt, to alergie.
Lepiej przekonać się czy możemy używać danego kosmetyku przy pomocy saszetki, niż zostać z pełną butelką niestety nie do użytku.
Jak wiecie choruję na atopowe zapalenie skóry, więc testery są dla mnie szczególnie przydatne.

Szampon MARION Diamentowy Blask możecie kupić tutaj, w saszetce 10ml, która wystarczy na jedną aplikację, koszt około 75 groszy. Natomiast pojemność 250ml około 6zł.

Jak już wcześniej wspominałam, posiadam wiele produktów MARION, z których jestem zadowolona, tak samo jest i w tym przypadku :)

Szampon wyraźnie wygładza włosy i nadaje im połysk, nie elektryzują się, łatwiej się układają, szybko rosną.

Skład:
- ceramidy;
- prowitamina B5.
Jeżeli jeszcze nie próbowałyście go, zapewniam, że warto. 


Szampon MARION Diamentowy Blask
Zobacz również:
POKAŻ SIĘ NAM!
Weekendowy detoks 
Tanoreksja - zobacz czy dotyczy również i Ciebie 
Dieta - czerwona herbata 

This blog is created for your interest and in our interest as well as a website and social media sharing info Interest and Other Entertainment.