Yaeba - uśmiech rodem z Japonii

Yaeba to stomatologiczny "trend" rodem z Japonii.
Z całą pewnością może on być wielkim europejskim uspokojeniem dla osób, które mają kompleksy z powodu swojego nieidealnego uzębienia.

Większość z nas (tak przypuszczam) raczej inwestuje w aparaty prostujące zęby, bo przeważnie w taki sposób kojarzy się nam ładny uśmiech. Jak widać japońskie trendy znacznie odbiegają od naszych.

Yeaba pojawiła się kilka lat temu jednak dopiero teraz stała się absolutnym hitem. Japończycy uważają, że jeżeli osoba posiada koci lub wręcz wampirzy uśmiech, wygląda w ten sposób bardziej przystępnie. Przeważnie Yeaba otrzymuje się w wyniku mocnoinwazyjnych zabiegów stomatologicznych. Dla osób, które nie przepadają za dentystycznym fotelem wymyślono specjalne nakładki na kły mocowane przy pomocy kleju.

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem niezbyt prostych zębów, wydatnych kłów lub wyrosły Ci zęby nadmiarowe (co czasami się zdarza) z całą pewnością w Japonii poczujesz się wyjątkowo modnie...

Szczerze przyznam, że jestem na NIE! A Wy?


YaebaYaeba

Yaeba
Yaeba

This blog is created for your interest and in our interest as well as a website and social media sharing info Interest and Other Entertainment.