Jakie zegarki lubicie?


Jakie zegarki lubicie?
Mnie podoba się wiele, pod warunkiem, iż nie są to zegarki elektroniczne. Nigdy nie miałam sportowego stylu, a właśnie w ten sposób kojarzą mi się "elektroniki", dlatego za nimi nie przepadam.


Pasek czy bransoleta?
Osobiście wolę paski. Choć bransolety uważane są za praktyczniejsze i trwalsze, z uwagi na alergię wielu z nich nie mogłabym nosić. Poza tym paski mają różne kolory, są we wzory i można je wymieniać - w przypadku bransolety, jej wymiana u zegarmistrza nie jest wcale taka łatwa...

Klasyczne czy fantazyjne?
Klasyczny zegarek trzeba mieć! Istnieją różne sytuacje, oficjalne spotkania, gdzie zegarek w ciapki lepiej zostawić w domu, niż narazić się na podejrzane spojrzenia.
Na co dzień, na polepszenie humoru można pozwolić sobie na zegarek w kwiatki, krówki, czy śmieszną buźkę na tarczy :)

Jakie są aktualnie modne?
Różne :) Klasyczne z okrągłą tarczą na pasku, neonowe, pastelowe, w geometryczne wzory, w kratę, w panterkę, z nieregularnym kształtem tarczy itp. 

Bardzo lubię dodatki, dlatego lubię mieć kilka zegarków pod ręką. Poniżej część niespodzianek ze szkatułki :)This blog is created for your interest and in our interest as well as a website and social media sharing info Interest and Other Entertainment.