Kolczyki Swarovski MONT BLEU EMB11.3 - opiniaNiestety nadeszła pora na ostatni już produkt marki MONT BLEU. Będą to kolczyki o nazwie Austrian Crystal Earrings EMB11.3, "Crystal Virtal Medium".


Ponieważ jestem alergiekiem, przy zakupie biżuterii przywiązuję uwagę nie tylko do tego jak dane kolczyki bądź wisiorek wygląda/ją, lecz przede wszystkim, czy będę mogła je/go nosić. W tym przypadku jeśli jesteś alergiekiem, nie ma żadnych przeciwwskazań, gdyż biżuteria wykonana jest z metali hipoalergicznych.

O kolczykach.

W kształcie kwadracików 6mmx6mm.
Autentyczne kryształki Swarowskiego. 
Kolor zdecydowanie jeden z moich ulubionych. Z kryształków Swarovskiego najbardziej podobają mi się typu multi-kolor "Virtal" - tak, jak w tym przypadku. 
Dzięki temu z każdej perspektywy, pod innym kątem, kolczyki zmieniają swój kolor i za każdym razem wyglądają nie co inaczej.

Kolczyki kosztują 8 euro czyli około 34zł. Prezentują się naprawdę imponująco. 
Część kobiet lubuje się w złocie lub w srebrze, jednak w moim przypadku kolczyki "Crystal Virtal Medium" zdecydowanie przypadły mi do gustu.

Te i wiele innych modeli kolczyków znajdziecie na stronie http://www.design-glassware.com/107-earrings.

Poniżej zdjęcia moim kolczyków w różnych perspektyw :)


This blog is created for your interest and in our interest as well as a website and social media sharing info Interest and Other Entertainment.