Mleczko chroniące włosy przed działaniem wysokiej temperatury Suszarka & Prostownica Termoochrona MARION - opinia

Nasze włosy na co dzień zmagają się z wieloma szkodliwymi czynnikami, np.: suszarka, prostownica, karbownica, lokówka itp.

Każde włosy, nawet te najbardzej piękne i zdrowe po pewnym czasie zdradzą nam swoim wyglądem, że dzieje się z nimi coś niedobrego.
Zarówno suszarka jak i prostownica są stosowane przez większość Polek. Bardzo często zdarza się, iż kobiety używają ich codziennie.


Suszarka - żyjemy szybko i wszystkie czynności przyczyniające się do naszego wizerunku zazwyczaj staramy się wykonywać szybko, dlatego sięgamy po suszarkę. Suszenie włosów ciepłymi i gorącymi podmuchami powietrza z suszarki wpływa niekorzystnie na włosy. Stają się bardziej suche, matowe, co w rezultacie może przyczynić się do ich łamania oraz wypadania.

Prostownica, karbownica, lokówka - są skutecznymi przyrządami służącymi do szybkiego uzyskania efektownej fryzury. Niestety każde z tych urządeń opiera się na wykorzystaniu bardzo wysokiej temperatury nagrzanego metalu - co skutecznie odkształca włosy, a po pewnym czasie niestety pali.

Mleczko chroniące włosy przed działaniem wysokiej temperatury Suszarka & Prostownica MARION pozostawia na włosach specjalny film, chroniący włosy przed wysuszeniem. Film opiera się kopolimerach. Dzięki niemu włosy stają się mocniejsze, również lepiej się rozczesują.

Produkt przebadany dermatologicznie.
Z czystym sercem, mogę stwierdzić, iż mleczko jest bardzo skuteczne. Polecam je przede wszystkim osobom, które muszą codziennie myć włosy, jednocześnie narażają je regularnie na negatywne skutki wysokiej temperatury.

Mleczko ma przyjemny delikatny zapach, nie obciąża włosów.
Produkt godny polecenia.

Cena: 150ml/  8-10zł.Zobacz również:
Oliwka do skórek wanilia RENI NAIL - opinia
Kosmetyki do opalania
Maseczka w "dwóch krokach" About Beauty - opinia

This blog is created for your interest and in our interest as well as a website and social media sharing info Interest and Other Entertainment.