Akcesoria plażowe Lato 2013

Strój dwuczęściowy
W nawiązaniu do mojego poprzedniego posta na temat ochronnego kremu do twarzy, zrozumiałam, iż nie powiedziałam Wam, co w tym roku jest modne w "stylizacji plażowej" :)

1. Strój kąpielowy.

Aby dobrze zaprezentować się w stroju kąpielowym, strój nie tylko powinien ładnie wyglądać, ale przede wszystkim powinien on być dopasowany do naszej figury.


Zasadniczo stroje dzielimy na dwa typy:
- jednoczęściowe;
- dwuczęściowe.

Poza tym ważny jest również odpowiedni rozmiar. W przypadku stroju dwuczęściowego należy wziąć pod uwagę rozmiar miseczki oraz fason dolnej części - w tym przypadku możemy zdecydować ile chcemy pokazać a ile zakryć.
Jeśli chodzi o wzory, dominują przede wszystkim:

  • tropiki;
  • kwiaty;
  • paski;
  • groszki.
Strój dwuczęściowy

Strój jednoczęściowy
2. Parea

W różnych kolorach. Dopełniają całość stroju. Pozwalają zakryć mankamenty figury lub sprawiają, iż czujemy się swobodnie, kiedy po opalaniu nie chcemy już paradować w negliżu.


Pareo

Pareo
3. Torba plażowa.

Wybierając torbę plażową należy kierować się dwoma zasadami:
  • pojemność ( tutaj każdy ma inne preferencje);
  • praktyczność.
Duże torby plażowe pozwalają na spakowanie wszystkich niezbędnych rzeczy, np. kosmetyków, okularów, dmuchanego materaca itp.
Praktyczność - najlepiej sprawdzają się torby parciane, co prawda szybko się brudzą, ale można je prać i wielokrotnie używać. Dobrym rozwiązaniem są również torby laminowane, które wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką.

Torba
4. Obuwie.

Od lat nad morzem dominują japonki. W tym sezonie powinny one błyszczeć jak najbardziej. Polecane jest złoto, srebro, japonki wysadzane kryształkami.

Japonki
Japonki

This blog is created for your interest and in our interest as well as a website and social media sharing info Interest and Other Entertainment.