Schudnąć szybko i niezdrowo - "tabletki z tasiemcem"

Kobieta
Głupota ludzka nie zna granic, w zasadzie tych kilka prostych słów określa zarówno osoby, które to "cudo" wyprodukowały, sprzedawały jak i zażywały.
XXI wiek to piękne kobiety, które swoje idealne sylwetki zawdzięczają skalpelowi albo obróbce w Photoshopie. Ludzi idealnych nie ma, jednak wymyślono sposób, jak idealnie schudnąć.


Tabletki z tasiemcem, są dla mnie obłędem. Nie wiem, jak na rynek mogło trafić coś, co poważnie zagraża nie tylko zdrowiu ale nawet i życiu.

Nie wiem czy wiecie, ale ten niepozorny tasiemiec, może w ludzkim ciele osiągnąć długość nawet 15 metrów. On nie zjada zbędnego tłuszczu, ale osadza się w tkankach i narządach. Może dotrzeć do mózgu, gałki ocznej, wywołać padaczkę lub poważnie uszkodzić wzrok - z pewnością nie zostało to napisane na odwrocie opakowania...
Kobieta


Choć w Polsce pojawiły się już pierwsze śmiertelne ofiary, niedorzeczne tabletki nadal cieszą się dużym zainteresowaniem. Problem był tak mocno nagłaśniany w mediach, iż byłam pewna, że tabletki nie są już dostępne. Niestety nie musiałam wiele szukać, aby znaleźć dość pokaźną listę ofert sprzedaży.
Co lepsze, pojawiają się ogłoszenia typu: "Kupię tabletki z tasiemcem od uczciwych za rozsądną cenę".
Ręce opadają.

Nie ma zdrowego sposobu na to, aby zdrowo i szybko zrzucić dużą ilość kilogramów. Wszystko wymaga czasu, wysiłku, konsekwencji w działaniu i odpowiedniej diety.

This blog is created for your interest and in our interest as well as a website and social media sharing info Interest and Other Entertainment.