20 dni do Sylwestra - Zabdaj o swoje ciało!

Fajerwerki
Do Sylwestra pozostało jedynie 20 dni. To szczególny dzień, do którego więszkość kobiet przygotowuje się przez dłuższy czas. Idealna fryzura oraz stylizacja, to nie wszystko. Warto pamiętać, aby także kondycja naszego ciała była w doskonałej formie.
Mimo, iż czas nagli, w niespełna 3 tygodnie można uzyskać znakomite efekty.


Doskonała talia jest marzeniem każdej kobiety. Oto kilka prostych zasad, które pomogą Ci otrzymać talię osy:

- Unikaj soli, która zatrzymuje nadmiar wody w organizmie. Wystrzeganie się soli wpłynie pozytywnie ma całe Twoje ciało, również na twarz, z której zniknie opuchlizna.

- Unikaj produktów powodujących wzdęcia np. grochu, fasoli, potraw smażonych.
- Sięgaj po produkty bogate w błonnik np. zielone warzywa, warzywa strączkowe czy otręby. Wpłyną one pozytywnie na Twój metabolizm.
- Unikaj napojów słodzonych i gazowany. Zastąp je wodą mineralną, naturalnymi sokami czy zieloną herbatą.

Ciało kryje w sobie wiele, także rozstępy i cellulit. By zmniejszyć i widoczność warto zastosować aktywne serum chłodzące lub rozgrzewające, zawierające kolagen. Poprawi ono mikrokrążenie skóry. Pobudzone komórki skóry zaczną szybciej pracować, przez co niedoskonałości tj. rozstępy staną się mniej widoczne.


Ciało potrzebuje także oczyszczającego peelingu, wzbogaconego o składniki aktywne. Peeling nie tylko dokładnie oczyści skórę, ale także nada jej blasku i zdrowego wyglądu.


Opalanie jest kwestią sporną, szczególnie w przypadku solarium. Jak powszechnie wiadomo "co za dużo, to niezdrowo", dlatego korzystając z tej metody, należy pamiętać o umiarze. Alternatywą są samoopalacze, które powinny być odpowiednio dopasowane do naszej karnacji. Dużym uznaniem cieszy się także opalanie natryskowe oraz tzw. "rajstopy w sprayu".


O dobre samopoczucie należy zadbać także od wewnątrz. Zdrowa dieta jest podstawą, aby każda kobieta mogła poczuć się pięknie.

This blog is created for your interest and in our interest as well as a website and social media sharing info Interest and Other Entertainment.