Peeling morelowy Ultra-oczyszczający SORAYA - opinia


Morele przywędrowały z Chin do Europy. Niezwykle cenione są w Armenii, gdzie kolor morelowy znalazł swoje szczytne miejsce na ormiańskiej fladze.

Ekstrakt z w/w owoców jest źródłem witaminy B12, żelaza, potasu oraz fosforu.


Orzech królewski potocznie nazywany orzechem włoskim. Jego rozdrobiona łupina charakteryzuje się właściwościami ścierającymi.Dlaczego mówię o morelach i orzechu włoskim? Są one składnikami Peelingu morelowego Soraya.


Peeling morelowy jest przeznaczony do każdego rodzaju skóry. Jak już wspomniałam zawiera on ekstrakt z owoców moreli (nawilżenie oraz oczyszczanie skóry) oraz łupinki orzecha włoskiego (właściwości ścierające, usuwanie martwego naskórka).
Rezultat gwarantowany przez Producenta:


  • Idealnie gładka skóra;
  • Czysta i promienna cera;
  • Mniej widoczne pory;
  • Mniej zaskórników.

Kilka słów ode mnie.

Peeling ma intensywny, brzoskwiniowy zapach, który utrzymuje się przez dłuższy czas na skórze. Zawiera wiele ścierających drobin, dzięki którym już po pierwszym użyciu znikają zaskórniki i skóra twarzy, szyi i dekoltu jest naprawdę gładka. Kosmetyk ma gęstą konsystencję i łatwo rozprowadza się na twarzy. Ze względu na swoje silne działanie, nie należy stosować peelingu częściej niż 1-2 w tygodniu. Oczywiście trzeba również wystrzegać się nanoszenia kosmetyku na delikatną skórę pod oczami oraz wokół ust.
Kosmetyk godny polecenia.
5/5

Cena 150ml/12zł.


This blog is created for your interest and in our interest as well as a website and social media sharing info Interest and Other Entertainment.