Kolagenowy Żel Do Mycia LAGENKO - opinia


Witajcie :)
Ostatnio poinformowałam Was na blogu o otrzymaniu przesyłki od Firmy Lagenko. Paczuszka zawierała trzy pojemniczki Kolagenowego Żelu Do Mycia Lagenko.
 Oczywiście potrzebowałam odrobiny czasu, aby móc wypróbować kosmetyk i podzielić się z Wami spostrzeżeniami.
Minęły już trzy tygodnie rzetelnych testów pora zatem na wyniki.
Przed tym, chciałabym zapoznać raz jeszcze z kosmetykiem, więc kilka słów na temat składników żelu.

  • Kolagen - myślę, że kolagen jest na tyle rozpoznawalnym składnikiem, że w tej kwestii nie trzeba już niczego wyjaśniać.
  • Wyciąg z aloesu - aloes znany jest przede wszystkim ze swoich właściwości kojących; poza tym chroni on skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych oraz reguluje poziom pH skóry;
  • Wyciąg z noni - nazywana jest także morwą indyjską czy nono; to wiecznie zielona, z której wyciąg dostarcza skórze bogatych dawek tlenu; w ostatnich latach dużą popularność zyskał sok z owej rośliny.
  • D-Pantenol;
  • Gliceryna.
Kolagenowy Żel Do Mycia Lagenko jest bardzo delikatnym kosmetykiem, dlatego nie ma żadnych przeciwwskazań, aby wykorzystywać go przy kąpieli dzieci.

Należy nanieść niewielką ilość preparatu na zwilżoną skórę, rozprowadzić żel kolistymi ruchami dłoni oraz spłukać obficie wodą.

Teraz czas na moją opinię.
Zacznę od tego, że efekty widać od razu już po pierwszym użyciu - rewelacja. Pierwszy raz spotkałam się z kosmetykiem, który działałby tak skutecznie i tak szybko.
Żel ma delikatny, neutralny zapach oraz bardzo lekką konsystencję. Żel jest bezbarwny, lecz przy kontakcie ze zwilżoną skórą przyjmuje lekko białawą barwę - po prostu delikatnie się pieni. Do umycia twarzy wystarczają 2-3 krople preparatu.
Osobiście stosowałam żel na twarz oraz na dłonie - jak wiecie choruję na AZS, które w moim przypadku występuje przede wszystkim na dłoniach. Efekty są znakomite. Skóra jest gładka, jędrna, nawilżona. Niedoskonałości skóry (żeby nie pisać zmarszczki :) ) po 1 użyciu stały się praktycznie niewidoczne. Poza tym po zastosowaniu żelu wyraźnie odczuwa się świeżość skóry. Polecam wszystkim, bo naprawdę warto. Zdecydowanie jest to najlepszy kosmetyk tego typu, z którym miałam do tej pory styczność.
This blog is created for your interest and in our interest as well as a website and social media sharing info Interest and Other Entertainment.