Maseczka z glinką Complete Balance AVON - opinia

Maseczka to jeden z najprostszych zabiegów kosmetycznych, jaki możemy wykonać samodzielnie w zaciszu własnego domu. 

Maseczki, których nie trzeba uprzednio rozgrzewać, to czysta wygoda. 
Ich zaletą jest łatwa aplikacja, natychmiastowe działanie i widoczne rezultaty.Glinka szara gości w większości maseczek oczyszczających, walczących z zaskórnikami. Głównymi składnikami glinki szarej są: krzem 47% oraz glin 30%. Jedynym mankamentem glinki jest to, iż ciężko ją dokładnie zmyć - bynajmniej tak jest w moim odczuciu. Nie mniej jednak jej działanie jest na tyle przekonujące, iż motywuje ona do kolejnego użycia.

Glinkę szarą znajdziemy w maseczce od firmy Avon - Solutions Complete Balance Głęboko oczyszczająca maseczka z glinką. Poza glinką szarą maseczka zawiera również: skrobię z ryżu siewnego, krzemionkę, olej bambusowy.

Maska Solutions Complete Balance ma gęstą konsystencję i jasnoszarą barwę. Ze względu na to, iż w masce występuje wiele ścierających drobinek, stosowałam ją zamiennie jako peeling. Po 15 minutach należy zmyć preparat, po jego użyciu skóra jest gładka, oczyszczona i ładnie, delikatnie pachnie.

This blog is created for your interest and in our interest as well as a website and social media sharing info Interest and Other Entertainment.