Szampon Pantene Pro-V Nature Fusion Strength & Shine - opinia


Zdrowe włosy są marzeniem każdej kobiety. Mocne i lśniące są naszą wizytówką bez względu na to jakiej są długości. Z uwagi na to, że nasze włosy każdego dnia narażone są na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych, warto zadbać o szampon, który będzie je chronić.


Jak wiecie, w połowie stycznia otrzymałam przesyłkę od Pantene Polska, zawierającą kosmetyki do pielęgnacji włosów z serii Nature Fusion. Biorąc pod uwagę, iż myje włosy codziennie - zatem regularnie i intensywnie używam w/w kosmetyków, mogę podzielić się z Wami moją opinią na temat produktów.

Dzisiaj chciałabym zacząć od szamponu. Pantene Pro-V Nature Fusion Strength & Shine, to szampon zapewniający mocne i lśniące włosy. Seria Nature Fusion, jak sama nazwa wskazuje, łączy w sobie technologię Pro-V z naturalnymi składnikami.
Ważne składniki:

  • Persea Gratissima Oil - olej z awokado;
  • Bambusa Vulgaris Shoot Extract - ekstrakt z bambusa;
  • Vitis Vinifera Seed Extrakt - wyciąg z winogron;
  • Cassia - inaczej strączyniec, senes pochodzi z Afryki i Azji tropikalnej.
Moja opinia:
Szampon ma ładny zapach, gęstą konsystencję, klarowną przeźroczystą barwę. Bardzo mocno się pieni. Myje nie tylko włosy, ale i skórę głowy - czuć efekt delikatnego peelingu. Po zastosowaniu szamponu włosy łatwo się rozczesują, są miękkie, lśniące i znacznie bardziej podatne podczas modelowania. Kosmetyk jest wydajny i skuteczny, bardzo dobrze współgra z pozostałymi produktami z serii Nature Fusion, ale zastosowany sam także przynosi widoczne rezultaty. Osobiście jestem bardzo zadowolona. Polecam.

This blog is created for your interest and in our interest as well as a website and social media sharing info Interest and Other Entertainment.