Kąpiel odbudowująca włosy Ocet z malin & koktajl owocowy Nature Therapy Marion - opinia

Ocet z malin ze względu na swoje właściwości zamyka łuskę włosa, jest to przydatne szczególnie w przypadku włosów farbowanych. Ponadto jego kwaśne pH skutecznie zmywa z włosów pozostałości po twardej wodzie.
Właściwości octu są nam dobrze znane od pokoleń. Ocet wykorzystuje się nie tylko przy przedłużaniu koloru włosów, ale także w walce z ubraniami, które "puszczają kolor".
W przypadku włosów poza wyżej wymienionymi właściwościami octu malinowego, nadaje on także włosom połysk, przywraca sprężystość, oczyszcza z wielu substancji chemicznych pozostających na włosach.

Kąpiel odbudowująca włosy firmy Marion posiada w swoim składzie również "koktajl owocowy", który jak podaje Producent:
"normalizuje warstwę rogową skóry, uaktywnia metabolizm białek niezbędnych do budowy włosów, działa nawilżająco i wygładzająco". Preparat przeznaczony jest do każdego rodzaju włosów, szczególnie słabych i zniszczonych.

Kąpiel nie zawiera parabenów, SLES czy SLS.

Moja opinia.
Kąpiel ma bardzo ładny zapach - naturalnego, malinowego soku. Moje włosy co prawda nie nabrały blasku, bardziej określiłabym, że są perłowe. Włosy dobrze się rozczesują, nie są ani obciążone ani wysuszone a wszystkie końcówki układają się ładnie w jedną stronę. Polecam.
Cena 130ml/7zł.
This blog is created for your interest and in our interest as well as a website and social media sharing info Interest and Other Entertainment.