Studio Lash Eye Liner Miss Sporty 013 Purple Hit - opinia

Miss Sporty łączy w sobie kilka bardzo ważnych cech: niską cenę, dobrą jakość oraz wydajność. Spośród wielu produktów marki wybrałam na dzisiaj liner w płynie, w moim ulubionym kolorze - fiolecie a dokładniej 013 Purple Hit. Jakimi zaletami charakteryzuje się kosmetyk, dowiecie się za chwilę.
1. Wygodna aplikacja.
Liner wyposażony jest w cieniutki pędzelek, który umożliwia perfekcyjną aplikację kosmetyku.


2. Kremowa konsystencja.
To właśnie dzięki niej liner można równomiernie rozprowadzić, a w następstwie uzyskać równomierny kolor.
3. Trwałość.
Kosmetyk bardzo szybko wysycha, nie kruszy się ani też nie rozmazuje. Jest on gwarancją doskonałego makijażu przez całą dobę.

4. Połysk.
013 Purple Hit ma metaliczny połysk, dzięki czemu oko wygląda świeżo ( jest to wyłącznie rozświetlenie powieki, nie mam tu na myśli "sylwestrowego" mocno skrzącego się makijażu).

5. Wydajność.
Do wykonania makijażu wystarczy delikatne zamoczenie pędzelka, zatem ilość linera jaką wykorzystujemy do codziennego makeup'u jest naprawdę niewielka. Warto dodać, że opakowanie jest szczelne (oczywiście trzeba je dobrze zakręcić), dzięki czemu kosmetyk nie wysycha.

6. Cena.
Bez obaw stwierdzam, iż jest to kosmetyk na każdą kieszeń. 
Cena około 2-4zł.

7. W moim przypadku kosmetyk nie wywołał u mnie alergii mimo AZS, więc subiektywny plusik ode mnie.


This blog is created for your interest and in our interest as well as a website and social media sharing info Interest and Other Entertainment.