Jesienne swetry - Moda 2014

Swetry
Swetry są nieodłączną częścią jesiennej garderoby. Kardigany, pulowery, moherki, ażurki, ciepłe niczym robione na drutach, w piękne "warkocze".

Tak jak każdej jesieni, warto zrobić mały przegląd naszej szafy, aby zaopatrzyć się w coś ciepłego. Sprawdźmy więc, co będzie królować tego roku.


1. Kolory - szary
Szara barwa absolutnie dominuje w jesiennej kolorystyce już od kilku sezonów. Najwięcej swetrów w tym kolorze znajdziemy w ofertach marek tj.: Esprit, Benetton, Even&Odd, Billabong czy mint&berry. Poza szarością modna jest również uniwersalna biel, beż oraz pudrowy róż.

Swetry
2. Futrzaki
Bardzo modne są wszelkie puchate sweterki, mam tu na myśli trawki, swetry z frędzelków itp. Puszyste swetry oferuje Morgan, Dorothy Parkins, ONLY.


3. Swetry na drutach
Absolutnym hitem są ciepłe swetry robione na drutach lub na takie wyglądające. Wiodącymi wzorami są: brioche, morganite, estońska koronka lub potocznie zwane "warkocze".


4. Wzory
Dominującymi wzorami tej jesieni są:
  • paski;
  • groszki;
  • panterka;
  • wzory azteckie.
Sweterków jest wiele, przy ich zakupie trzeba jednak pamiętać, że muszą one nie tylko ładnie wyglądać, ale i być praktyczne, np. krótkie nietoperze, szybko podchodzą do góry i ciężko jest założyć na nie kurtkę.

Swetry

This blog is created for your interest and in our interest as well as a website and social media sharing info Interest and Other Entertainment.