Makeup trendy - Jesień 2014

Makeup
Choć mogłoby się wydawać, że makeup nie ma już przed nami żadnych tajemnic, tak w tym sezonie pojawia się wiele nietypowych trendów, podkreślających naszą urodę.

1. Wino
Dokładniej kolor ciemnego wina jest najbardziej uniwersalnych kolorem tej jesieni. Możemy wykorzystać go przy malowaniu oczu, ust czy paznokci. Usta w kolorze wina są zdecydowanym hitem tej jesieni.
Przykładowe pomadki: Barry M 160, KOBO 305 Wine Red.

2. Niebanalna czarna kreska

Kreska
Zdecydowanie niebanalna, ba, można powiedzieć, że ogromna!
Kreska może bardzo mocno wybiegać poza zewnętrzny kącik oka. Preferowane są kreski o nietypowych kształtach, bądź o kształcie zbliżonym do prostokąta. Kreski mogą być zarówno perfekcyjnie wykończone lub roztarte.


3. Jasne brwi
Ten trend z pewnością nie wszystkim pasuje. Bardziej przyzwyczajeni jesteśmy do henny i ściemniania barwy naszych brwi. Jednak rodem z pokazów jasne a nawet rozjaśniane brwi będą bardzo modne. Kto się odważy, może spróbować.
Jasne brwi
4. Neonowe kreski

Nie trzeba wiele tłumaczyć, gdyż całość makijażu opiera się na grubej kresce o intensywnej barwie. Obecnie najczęściej sięga się po chaber, ale poza nim można również dostrzec pomarańcz czy czerwień.
Neonowa kreska

Neonowa kreska

Osobiście najbardziej przekonują mnie usta w kolorze wina i najprędzej skuszę się właśnie na nie. Co sądzicie o jesiennych trendach? Może już praktykujecie, któryś z nich?

This blog is created for your interest and in our interest as well as a website and social media sharing info Interest and Other Entertainment.