INDIE żel pod prysznic BeBeauty SPA

Indie są inspirującym krajem, znanym z bogactw natury - mam tu na myśli przyprawy, bez których wiele naszych potraw nie mogłoby opuścić kuchni. Indie to nie tylko smaki, ale i zapachy, czy symbole.

Lotos choć niepozorny, w Indiach traktowany jest jako symbol czystości. Nie bez kozery ekstrakt z niego, często pojawia się w różnych kosmetykach.


Lotos biostymuluje skórę, co oznacza że polepsza jej mikrokrążenie, regeneruje jej strukturę oraz wzmacnia komórki.


Żel pod prysznic BeBeauty SPA Body Expertiv INDIE poza wyciągiem z lotosu, zawiera również ekstrakt z irysa oraz minerały z wód termalnych.

Irys - inaczej nazywany kosaćcem, występuje w ponad 200 gatunkach. Jednak w kosmetyce stosuje się wyciąg z korzeni Iris Florentina. Wspomaga on działanie elastyny oraz kolagenu, dzięki czemu komórki skóry nie tracą sprężystości, co w efekcie spowalnia skutki starzenia się naszej skóry. 

Wody termalne a dokładniej minerały w nich zawarte tj.: żelazo, potas, wapń czy krzem, łagodzą podrażnienia i doskonale nawilżają naszą skórę.


Co mogę powiedzieć o samym kosmetyku?

+ za ekonomiczne opakowanie;
+ za ciekawą szatę graficzną;
+ za piękny zapach;

Poza tym kosmetyk jest wydajny. Posiada gęstą konsystencję. Łatwo się pieni i pozostawia na skórze ładny zapach. Zmiękcza naskórek i nawilża przesuszone partie ciała.

Szczerze polecam. Aż nie mogę się doczekać, gdy będę mogła podzielić się z Wami opinią na temat innych aromatycznych kosmetyków, które pojawią się na Look Good już niebawem.
This blog is created for your interest and in our interest as well as a website and social media sharing info Interest and Other Entertainment.