TURCJA żel pod prysznic BeBeauty SPA


Może nie każdy wie co to jest Luffa, za to każdy z Was widział z pewnością wysuszoną naturalną gąbkę. Ta właśnie Luffa - roślinna gąbka wraz z oliwą z oliwek znalazły się w żelu BeBeauty SPA Turcja. 
Zanim przejdę do opinii na temat żelu, warto poświęcić kilka słów samej Luffie, która zdobywa co raz większą popularność. Po pierwsze cenimy naturalne kosmetyki, ze względu na ich cenne składniki i zbawienne właściwości. Naturalne gąbki roślinne używa się do masażu, mycia skóry. Posiadają różne stopnie szorstkości. Uważa się, że wspomagają walkę z cellulitem. Luffa występuję solo, bądź np. w mydłach naturalnych. Choć jest twarda i szorstka, mięknie pod wpływem wody i wraca do swojego pierwotnego stanu po wyschnięciu. Bardzo ciekawe urozmaicenie codziennej pielęgnacji skóry.


Oliwa z oliwek jest bogata w minerały i witaminy "ADEK". Jak wiadomo spowalnia procesy starzenia, ze względu na wysoką zawartość witaminy E - witaminy młodości. 

Turcja jest zupełnie innym zestawieniem składników niż w przypadku Indii. Tutaj stawiamy na oczyszczenie skóry, wygładzenie jej oraz zapewnienie właściwego odżywienia. Żel po raz kolejny ma bardzo ładny, aromatyczny zapach oraz gęstą konsystencję. Po jego zastosowaniu skóra jest nawilżona i świeża.

Polecam, polecam, polecam!

This blog is created for your interest and in our interest as well as a website and social media sharing info Interest and Other Entertainment.