Letnie inspiracje II

Lato rządzi się własnymi prawami. Odkrywamy chętniej nogi, nosimy szorty, zwiewne sukienki. Dbamy nie tylko o to aby dobrze wyglądać, ale również o to żeby nasze ciało czuło się dobrze.
Kochamy upały, ale idące za nimi skutki już niekoniecznie. Dlatego najlepiej sięgać po lekkie, przewiewne tkaniny, które pozwolą naszemu ciału oddychać. Bardzo dobrze sprawdzi się w tym przypadku len czy bawełna.

Jak co roku pojawiają się neony, koronki, printy - w zasadzie nic nowego, może trochę częściej napotykamy kombinezony i jeans, który po latach ponownie wkupuje się w łaski.

Ja w tym sezonie stawiam na prostotę. Mam na myśli biel, czerń, krem. Niezwykle ważne są buty! Oczywiście na ważne spotkania pewnie większość z nas wybierze szpilki, ale jeśli nie jesteśmy zmuszone do ich noszenia (np. w pracy), warto zaopatrzyć się w wygodne buty. Wysokie temperatury niestety sprzyjają opuchniętym nogom.

Na dopełnienie kilka stylizacji.
This blog is created for your interest and in our interest as well as a website and social media sharing info Interest and Other Entertainment.